SERVICES REFERENCER PUBLIKATIONER FAQ LINKS KONTAKT
Kontaktinfo
Uretek
Tværvejen 6
5580 Nørre Aaby

Tlf.: 
Fax: 
+45  7020 3301
+45  7020 3306
info@uretek.dk
www.uretek.dk


KONTAKT OS
VI er altid klar
til at hjælpe

Ledelse
Administration

Ivan Steffensen
Adm. Direktør
ivan@uretek.dk


Kent Steffensen
Direktør
kent@uretek.dk


Jane Schmidt
Bogholder
jane@uretek.dk

Projektledere

Benny Bæk
Projektleder
benny@uretek.dk


Morten G. Havndrup
Projektleder
morten@uretek.dk


Arne V. Anov
Area Manager
arne@uretek.dk
 
Montører

Kim Sørensen
Montør


Jan Smeltvig
Montør


Peter Isaksen
Montør


Lejf Andreasen
Montør





Forside Uretek
Tværvejen 6
5580 Nørre Aaby
Tlf. 70 20 33 01
Fax 70 20 33 06

info@uretek.dk
Om Uretek
Vi er specialister i opgravningsfri, hensynsfulde og hurtige
stabiliserings- og funderingsløsninger. Vi har over 30 års
international erfaring og samarbejder med firmaer i mere end 70
lande. På verdensplan har Ureteknetværket løst mere end 100.000
opgaver fra små private projekter til store industrielle projekter.
Besøg os her
Uretek LinkedInUretek YouTube